Avtomobillar (sedan): Kia — Farg'ona
Hammasi (8)Farg'onada hozir EGASI.uz saytida «Avtomobillar (sedan): Kia» ruknida 8 ta eʼlon bor. Odatiy narx — 297 mln so'm (≈ $25 ming).

Kia Sonet 2024
23 000 $
Farg'ona Qo'qon
Kia Sorento 2.5 7-seater 4WD 2023
27 900 $
Fargona Qoqon
Kia Bongo 2005
6 500 $
Fergona Rishton
Kia Sportage 2024
27 000 $
Fargʻona, Farg'ona
Kia Sorento 2.5 2023
28 500 $
Fargona Quqon
Kia Sonet 2025
16 700 $
Farg'ona
Kia Sorento 2023
28 900 $
Farg'ona
Kia K5 2023
23 000 $
Farg'ona
Narxlar
- Odatiy narx (mediana)
- 297 mln so'm≈ $25 ming
- Eʼlonlarning yarmi
- 255 mln so'm – 333 mln so'm≈ $21 ming – $28 ming
Narxi koʻrsatilgan 8 ta eʼlon asosida. Bu eʼlonlardagi narxlar; dollar — Markaziy bank kursi boʻyicha.
Savollar va javoblar
- «Avtomobillar (sedan): Kia — Farg'ona» ruknida nechta eʼlon bor?
- Hozir EGASI.uz saytida 8 ta eʼlon bor.
- Odatiy narx qancha?
- Eʼlonlardagi mediana narx — 297 mln so'm (≈ $25 ming).
- Narxlar qaysi oraliqda?
- Eʼlonlarning yarmida narx 255 mln so'm dan 333 mln so'm gacha.
- Eng arzon eʼlon qaysi?
- «Kia Bongo 2005» — $6 500.
- Qaysi ruknda eʼlon eng koʻp?
- «K5» — 1 ta eʼlon.
- Eʼlonlar eng koʻp qayerda?
- Farg'onada — 4 ta eʼlon.